Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Osoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
sähköposti: info@jatehuoltoyhdistys.fi
(mm. osoitteenmuutokset, jäsenasiat)

Laskutusosoite:

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköpostilla: info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Eelis Paukku
Kauppalinnankatu 1 A 2 
90570 Oulu

Ylläolevasta linkistä aukeavalla lomakkeella voit myös ilmoittaa muuttuneet yhteystietosi.


Hallitus ja toimihenkilöt 2020

Risto Saarinen, puheenjohtaja, risto.saarinen@iki.fi
Johanna Alakerttula, varapuheenjohtaja, viestintä, johanna.alakerttula@tuni.fi
Eelis Paukku, taloudenhoitaja, info@jatehuoltoyhdistys.fi
Jenni Rahkonen, jäsen, jenni.rahkonen@molok.com
Mika Horttanainen, jäsen, mika.horttanainen@lut.fi
Satu Estakari, jäsen, satu.estakari@mepak.fi
Eija Jokela, jäsen, eija.jokela@kuitukierratys.fi
Mikko Ahokas, varajäsen, Oulun yhteyshenkilö, mikko.ahokas@macon.fi
Marko Printz, varajäsen, marko.printz@rosknroll.fi
Nina Kokko, varajäsen, nina.kokko@phrakl.fi
Hanna-Liisa Järvinen, varajäsen, hanna-liisa.jarvinen@urbaser.fi
Hanna Tukiainen, sihteeri, Jätehuoltopäivien ohjelma, sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi
Leena Salokoski / Noon Kollektiivi, viestinnän suunnittelija, tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi

Antti Karlin, toiminnantarkastaja
Tilintarkastusrengas Oy, tilintarkastus

Liity Jätehuoltoyhdistyksen jäseneksi vuodelle 2020

Saat muun muassa edullisemman osallistumismaksun lokakuun Jätehuoltopäiville.

Lue lisää jäsenyydestä ja liity kiertotalouden osaajien yhteisöön!