Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Anu Patrikainen
anu.patrikainen@jatehuoltoyhdistys.fi
050 366 7690
Pääsääntöisesti maanantai-keskiviikko

Osoite

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki

Jäsenasiat

Voit päivittää jäsentietosi lähettämällä sähköpostia jäsensihteerille osoitteeseen sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi.

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköpostilla: info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Eelis Paukku
Kauppalinnankatu 1 A 2 
90570 Oulu


Hallitus ja toimihenkilöt 2024

Juha-Pekka Salmi, puheenjohtaja, salmiju1@gmail.com
Annika Sormunen, varapuheenjohtaja, annika.sormunen@grk.fi

Jenni Rahkonen, jäsen, jenni.rahkonen@lahti.fi
Eija Jokela, jäsen, eija.jokela@suomenpakkaustuottajat.fi
Pekka Niskasaari, jäsen, pekka.niskasaari@forumvirium.fi
Tarja Niemelin, jäsen, tarja.niemelin@ramboll.fi

Marko Printz, varajäsen, marko.printz@rosknroll.fi
Mikko Ahokas, varajäsen, mikko.ahokas@macon.fi
Juha Orava, varajäsen, juha.orava@kajaaninromu.fi
Anne Kandolin, varajäsen, anne.kandolin@aninka.fi

Anu Patrikainen, toiminnanjohtaja, anu.patrikainen@jatehuoltoyhdistys.fi
Eelis Paukku, taloudenhoitaja, info@jatehuoltoyhdistys.fi

Kyösti Pöyry, toiminnantarkastaja
Arto Sopanen, tilintarkastus

Liity Jätehuoltoyhdistyksen jäseneksi

Saat muun muassa edullisemman osallistumismaksun lokakuun Jätehuoltopäiville!

Lue lisää jäsenyydestä ja liity kiertotalouden osaajien yhteisöön!