Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Osoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
sähköposti: info@jatehuoltoyhdistys.fi
(mm. osoitteenmuutokset, jäsenasiat)

Laskutusosoite:

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköpostilla: info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Eelis Paukku
Kauppalinnankatu 1 A 2 
90570 Oulu

Ylläolevasta linkistä aukeavalla lomakkeella voit myös ilmoittaa muuttuneet yhteystietosi.


Hallitus ja toimihenkilöt 2021

Satu Estakari, puheenjohtaja, satu.estakari@mepak.fi
Johanna Alakerttula, varapuheenjohtaja, johanna.alakerttula@tuni.fi

Jenni Rahkonen, jäsen, jenni.rahkonen@lahti.fi
Mika Horttanainen, jäsen, mika.horttanainen@lut.fi
Mikko Ahokas, jäsen, mikko.ahokas@macon.fi
Marko Printz, jäsen, marko.printz@rosknroll.fi

Hanna-Liisa Järvinen, varajäsen, hanna-liisa.jarvinen@urbaser.fi
Eija Jokela, varajäsen, eija.jokela@kuitukierratys.fi
Sanna Alaruikka, varajäsen, s.alaruikka@gmail.com
Nina Kokko, varajäsen, nina.kokko@phrakl.fi

Hanna Tukiainen, sihteeri, Jätehuoltopäivien ohjelma, sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi
Eelis Paukku, taloudenhoitaja, info@jatehuoltoyhdistys.fi
Riina Nygrén / Noon Kollektiivi, viestintäassistentti, tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi

Antti Karlin, toiminnantarkastaja
Tilintarkastusrengas Oy, tilintarkastus

Liity Jätehuoltoyhdistyksen jäseneksi vuodelle 2021

Saat muun muassa edullisemman osallistumismaksun lokakuun Jätehuoltopäiville.

Lue lisää jäsenyydestä ja liity kiertotalouden osaajien yhteisöön!