Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Osoite

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jäsenasiat

Voit päivittää jäsentietosi lähettämällä sähköpostia jäsensihteerille osoitteeseen sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi.

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköpostilla: info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Eelis Paukku
Kauppalinnankatu 1 A 2 
90570 Oulu


Hallitus ja toimihenkilöt 2022

Satu Estakari, puheenjohtaja, satu.estakari@suomenpakkaustuottajat.fi
Johanna Alakerttula, varapuheenjohtaja, johanna.alakerttula@akkukierratyspb.fi

Mikko Ahokas, jäsen, mikko.ahokas@macon.fi
Marko Printz, jäsen, marko.printz@rosknroll.fi
Hanna-Liisa Järvinen, jäsen, hanna-liisa.jarvinen@urbaser.fi
Nina Kokko, jäsen, nina.kokko@phrakl.fi

Eija Jokela, varajäsen, eija.jokela@suomenpakkaustuottajat.fi
Jenni Rahkonen, varajäsen, jenni.rahkonen@lahti.fi
Sanna Alaruikka, varajäsen, s.alaruikka@gmail.com
Jouni Havukainen, varajäsen, jouni.havukainen@lut.fi

Maija Holma, sihteeri, sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi
Hanna Tukiainen, tapahtumakoordinaattori / Jätehuoltopäivät tapahtumat@jatehuoltoyhdistys.fi
Eelis Paukku, taloudenhoitaja, info@jatehuoltoyhdistys.fi
Riina Nygrén / Noon Kollektiivi, viestinnän suunnittelija, tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi / riina@noonkollektiivi.fi

Antti Karlin, toiminnantarkastaja
Arto Sopanen, tilintarkastus

Liity Jätehuoltoyhdistyksen jäseneksi vuodelle 2022

Saat muun muassa edullisemman osallistumismaksun lokakuun Jätehuoltopäiville!

Lue lisää jäsenyydestä ja liity kiertotalouden osaajien yhteisöön!