Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Osoite

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jäsenasiat

Voit päivittää jäsentietosi lähettämällä sähköpostia jäsensihteerille osoitteeseen sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi.

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköpostilla: info@jatehuoltoyhdistys.fi

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Eelis Paukku
Kauppalinnankatu 1 A 2 
90570 Oulu


Hallitus ja toimihenkilöt 2023

Juha-Pekka Salmi, puheenjohtaja, juha-pekka.salmi@suomenpakkaustuottajat.fi
Johanna Alakerttula, varapuheenjohtaja, johanna.alakerttula@akkukierratyspb.fi

Jenni Rahkonen, jäsen, jenni.rahkonen@lahti.fi
Jouni Havukainen, jäsen, jouni.havukainen@lut.fi
Eija Jokela, jäsen, eija.jokela@suomenpakkaustuottajat.fi
Annika Sormunen, jäsen, annika.sormunen@fortum.com

Hanna-Liisa Järvinen, varajäsen, hanna-liisa.jarvinen@urbaser.fi
Nina Kokko, varajäsen, nina.kokko@phrakl.fi
Marko Printz, varajäsen, marko.printz@rosknroll.fi
Mikko Ahokas, varajäsen, mikko.ahokas@macon.fi

Maija Holma, sihteeri, sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi
Hanna Tukiainen, tapahtumakoordinaattori / Jätehuoltopäivät tapahtumat@jatehuoltoyhdistys.fi
Eelis Paukku, taloudenhoitaja, info@jatehuoltoyhdistys.fi
Riina Nygrén ja Leena Salokoski / Noon Kollektiivi, viestinnän suunnittelu, tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi / riina@noonkollektiivi.fi & leena@noonkollektiivi.fi

Raija Alakerttula, toiminnantarkastaja
Arto Sopanen, tilintarkastus

Liity Jätehuoltoyhdistyksen jäseneksi vuodelle 2023

Saat muun muassa edullisemman osallistumismaksun lokakuun Jätehuoltopäiville!

Lue lisää jäsenyydestä ja liity kiertotalouden osaajien yhteisöön!